Lifestyle

Pasdite me një bionde, Pirro Çako ‘kapet mat’ nga paparaci

Loading...

TIRANË-Edhe një herë , këngëtari i njohur i skenës shqiptare, Pirro Çako shfaqet në publik pa komplekse, me një tjetër bionde në krahë, duke shijuar pasditen me shumë të qeshura.

I fotografuar nga paparaci i Dosja.al,  Pirro Çako ishte në ambientet e një lokali në kryeqytet, i shoqëruar nga një bionde, me të cilën shijuan një kafe.

Sportiv, i thjeshtë dhe pa komplekse, ashtu siç Pirro preferon të shijoj pasditet në qytet. Pranë tij ishte edhe një vajzë, bionde dhe ‘misterioze’, me të cilën konsumuan bashkë pasditen.

L.K/Dosja.al

The post Pasdite me një bionde, Pirro Çako ‘kapet mat’ nga paparaci appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani