Lifestyle

Pas ndarjes, Stresi i relaksuar në dhomën e masazhit mes femrave, por edhe Kejsi nuk mbetet pas (VIDEO+FOTO)

Loading...

TIRANË– Pas daljes nga burgu menduam se historia e dashurisë mes Stresit dhe Kejsit do të përforcohej më shumë, por me sa duket të dy shikohen të relaksuar, një ditë pasi lajmi u përhap me shpejtësi për ndarjen e tyre.

Menduam se ky mund të ishte dhe një lojë e çiftit, por Stresi ka publikuar një video, një një dhomë të errët me qirinj, ku mesa duket disa femra po i bëjnë masazh. Pamjet janë të turbullta, por femrat në dhomë dallohen.

Ndërsa nga ana tjetër Kejsi ka postuar një foto, ku duket e paqtë teksa darkon jashtë!

Loading...

Megjithatë e gjithë ngjarja mbetet e dyshimtë, deri në një reagim të hapur të çiftit.

Videoja e postuar nga Stresi:

  (R.L/Dosja.al)       

The post Pas ndarjes, Stresi i relaksuar në dhomën e masazhit mes femrave, por edhe Kejsi nuk mbetet pas (VIDEO+FOTO) appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani