Lifestyle

Pas ndarjes nga Morena Taraku, miliarderi iranian çmendet pas “seksbombës” shqiptare (Foto)

Loading...

Sasha Sobhani është bërë një emër shumë i njohur në mediat rozë shqiptare, kjo për shkak të lidhjes me këngëtaren e njohur, Morena Taraku.

Një romancë e cila nuk u mbyll dhe aq mirë fillimisht pasi ata nuk i kursyen ofendimet ndaj njëri-tjetrit, por ne fund Morena dhe miliarderi Iranian kanë mbetur shokë, pasi ai e uroi për ditëlindje bukuroshen shqiptare.

Pas ndarjes nga Morena, është vënë re se Sasha ka një marrëdhënie mjaft të mirë me modelen shqiptare, Vildane Zeneli.

Miliarderi ka publikuar në “instastory”, në rrjetin social Instagram, një video, dhe pyet fansat se sa “zjarr” është modelja shqiptare duke bashkangjitur gjithashtu dhe emrin e saj në postim.

Loading...