Lifestyle

“Pas gjashtë vitesh”, Arbana Osmani më në fund tregon gjithçka: Erdhi momenti

Loading...

TIRANËModeratorja Arbana Osmani duket se përveç projekteve televizive do të sjell dhe një project tjetër të dashur për të gjitha amvisat.

Arbana duket se pas suksesit të librit të parë me receta që e botoi para 6 vitesh, do të sjellë dhe një libër tjetër.

Moderatorja së fundmi ka postuar në rrjete sociale një foto duke buzqeshur me një ëmbëlsirë në dorë dhe e ka shoqëruar me mbishkrimin: Jam shume e lumtur te ndaj me ju nje projekt per te cilin po punoj prej kohesh 6 vite, pas librit tim te pare me receta gatimi, me ne fund erdhi momenti per nje te dyte… “Receta per 5 minuta” se shpejti per te gjithe ju qe keni besuar tek une, gjithmone.

Loading...
Postimi i Arbana Osmanit

 Arbana ka marrë shumë urime nga miqt e saj dhe fansat që duket se limbrin e moderators me receta 5 minutëshe e kanë pritur me padurim.

Ndërkohë para 6 vitesh Arbana ka sjellë një libër me receta të ndryshme gatimesh që është prit mire nga fansat amvise të moderatores.

(D.K/Dosja.al)

The post “Pas gjashtë vitesh”, Arbana Osmani më në fund tregon gjithçka: Erdhi momenti appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani