Histori njerëzore

Pas fotografisë, ja çka do të thotë Serbia

Loading...


Sot u publikua nga Kuvendi i Kosovës, një fotografi nga deputetja e PDK-së, Flora Brovina, ku aludonte se një grua shqiptare po përdhunohet nga ushtria serbe.

Loading...

Mirëpo, më vonë u zbulua se kjo fotografi është publikuar nëpër sajte pornografike.

Politologu, Faik Krasniqi, pas kësaj pyet se çka do të thotë Serbia?

Sipas tij, ata tash do të thonë se nuk ka ndodhur përdhunime në Kosovë, por ata po marrin në faqe pornografike fotografi dhe mundohen të dëshmojnë.

Ja postimi i plotë:

Cfare do te thote……

Burimi

Loading...
SuperDyqani