Lifestyle

Pas fitores së Lacio-s, aktorja seksi mban premtimin. Zhvishet dhe kërcen në mes të stadiumit (FOTO)

Loading...

ITALI- Aktorja Anna Falchi ka ndezur të gjithë tifozët e stadiumit pas fitores së bujshme të Lacio-s. Ajo kishte premtuar se nëse Lacio do të korrte fitore, aktorja italiane do të zhvishej në mes të stadiumit.

Lacio arriti të fitonte ndaj Atalantës me rezultatet 2-0 në finale e Kupës së Italisë. Kjo fitore bëri që Anna Falchi të dilte topless në mes të stadiumit duke marrë brohorima pafund.

Aktorja është një tifoze e zjarrtë e ekipit dhe pas kësaj ka shkruar dhe në rrjete sociale

“Pa fjalë, aq shumë lumturi … Asnjëherë mos heq dorë. Kjo është dhe gjithmonë do të jetë motoja jonë … Forza Lazio, “- shkruan Anna Falchi pasi fitoi ekipi i saj i preferuar në finalen e Kupës së Italisë.

Loading...

Pas kësaj showgirl-i postoi një foto super seksi nga shtrati pa recipeta duke i lënë ndjekësit pa frymë!

Anna Falchi, postimi në Instagram pas fitores së Lacio-s.

(R.L/Dosja.al)

 

The post Pas fitores së Lacio-s, aktorja seksi mban premtimin. Zhvishet dhe kërcen në mes të stadiumit (FOTO) appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani