Kuriozitete

Parashikimi i motit, 16 maj 2019

Loading...


Moti sot do të jetë vranësira mesatare dhe reshje shiu të herëpashershme në mesditë në formën e stuhive në zonën perëndimore.

Era do të jetë me drejtim Veriperëndim me shpejtësi 8-10 m/sek në bregdet.

Valëzimi i forcës 4 me lartësi vale 1,0–1,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të mbeten konstante.

QYTETET    Temperaturat në °C

Shkodër    10/18 Diell shi

Kukës    8/17 Diell shi

Lezhë    12/19 Diell shi

Dibër    6/15 Diell shi

Durrës    12/20 Diell shi

Tiranë    12/20 Diell shi

Elbasan    11/20 Diell shi

Berat    9/20 Diell shi

Vlorë    10/21 Diell shi

Korcë    6/16 Diell shi

Gjirokastër   8/19 Diell shi

Sarandë    13/20 Diell shi.

Marre nga TPZ.al

Loading...
SuperDyqani