Aktualitet Lajme

Paralajmëron Berisha: “Edvini po çon vendin drejt konfliktit civil”

Loading...

Sali Berisha ka reaguar pak më parë mbi shkrimin e Dr. Ana K. Scheer, e cila ka bërë një përshkrim të detajuar të gjendjes në të cilën ndodhet Shqipëria.

“A do të tregojë Rama integritetin dhe të japë dorëheqjen për hir të popullit të tij apo do ta çojë vendin me vetëdije në një luftë civile?”, ka qenë pyetja që ajo ka shtruar në këtë shkrim.

Loading...

Nëpërmjet një postimi në Facebook, Berisha thotë se ky shkrim i Dr. Ana është një paralajmërim serioz për vendin dhe kryeministrin Rama.

“Paralajmerim tejet serioz nga Off Guardian: Dr Ana K Scheer shkruan: “Edvini po çon vendin drejte konfliktit civil!” sb”, ka shkruar Berisha.

The post Paralajmëron Berisha: “Edvini po çon vendin drejt konfliktit civil” appeared first on Zonë E Lirë.

Burimi

Loading...
SuperDyqani