Histori njerëzore

Pamjet nga therrja me thikë në Prishtinë, ku u plagos rëndë një 16 vjeçar

Loading...


Janë publikuar disa pamje nga vendi i ngjarjes ku u therë me thikë një 16 vjeçar në Prishtinë, natën e së mërkurës, shkruan “Bota sot”.

Mësohet se një punëtor civil ia shpëtoi jetën 16 vjeçarit në momentin e therjes së këtij të fundit, e më pas edhe ka lajmëruar autoambulancën dhe ekipin mjekësor.

Burimi

Loading...
SuperDyqani