Pamje që po bëjnë bujë në Serbi: Veselinoviqi fotografohet me vëllanë e Vuçiqit


Biznesmeni nga veriu i Kosovës, Zvonko Veselinoviq dhe vëllai i presidentit serb, Aleksandar Vuçiq, Andrej janë fotografuar së bashku në një restorant në Kopaonik, shkruan portali hulumtues KRIK, pjesë e Organizatës Botërore për Raportimin e Korrupsionit (OCCRP), i cili edhe ka publikuar fotografitë.

“Në fund të marsit 2015, Red Star luajtën një lojë të basketbollit kundër Albe-s gjermane për çerekfinalet e Euroligës. Ngjarjen e kanë përcjellë edhe pesë burra nga ekrani në restorantin……

Burimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.