Aktualitet Lajme

Pak para nisjes së protestës, Rudina Hajdari dërgon mesazhin për dy palët: “Shmangni përplasjen vëllazërore”

Loading...

Deputetja Rudina Hajdari, ka reaguar së fundmi para zhvillimit të protestës së pestë kombëtare të opozitës së bashkuar që do të mbahet në orën 18:30.

Nëpërmjet një postimi në Twitter, Hajdari i ka uruar shërim të shpejtë Sahit Dollapit, ndërsa më pas ka bërë thirrje të shmanget dhu.na në protestën e sotme dhe shkruan se kundërshtarët politikë nuk janë armi.qtë tanë.

Loading...

“Duke marrë parasysh pasojat e dhunës të së shtunës & duke i uruar shërim të shpejtë Sahit Dollapit dhe të gjithë të lënduarve, uroj që të shmangim përplasjen vëllazërore sot. Kundërshtarët politikë nuk janë armiqtë tanë dhe sjellja barbare i bën të baras-fajshme të dyja krahët”, shkruan Hajdari.

The post Pak para nisjes së protestës, Rudina Hajdari dërgon mesazhin për dy palët: “Shmangni përplasjen vëllazërore” appeared first on Zonë E Lirë.

Burimi

Loading...
SuperDyqani