Olti Curri i ‘organizon’ dasmën moderatores Ilda Bejleri, gjen këngëtarin dhe bën pazaret (Video) –


Ilda Bejleri, një nga moderatoret më të famshme sportive në Shqipëri dhe gjithashtu një nga përsonazhet që përflitet më shumë në arenën e showbizit.

Sot Olti Curri ka postuar një video në instagramin e tij, ku po pinte një kafe me moderoren Bejleri dhe këngëtarin Sinan Hoxha. Olti i filmon të dy protagonistët dhe pyet Sinan Hoxhën se sa para do të donte për të kënduar në dasmën e Ilda Bejlerit.

Sinan Hoxha, një pyetje kam unë. Po, jo? Bëhet, s’bëhet? Sa lekë do ti për dasmën e Ilda Bejlerit? Fillon dasma ditën e hënë, mbaron të hënën tjetër.“- thotë Olti, ndërsa Ilda ka nisur të qeshë.

Zakon tironsish, ne tironsit rregullohemi me njëri-tjetrin”, pa pare  thotë Sinani.

 

Marre nga TPZ.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.