Lifestyle

Nuk përmbahet, Fifi i bën një dedikim të ëmbël këngëtares shqiptare: “E rrotulloj botën për ty”

Loading...

Sot këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, feston ditëlindjen e saj të 33-të. E me këtë rast, mikesha e saj, Fifi, i ka bërë një super dedikim.

Ajo ka publikuar një foto me Fjollën në Instastory, ku i thotë se ajo është një nga personat më të mirë që ka në jetë.

“Ton jetën n’krahë. Gëzuar shpirt i jemi. Shumë shpesh m’kanë fol e m’kanë thënë “ça po lyp me Fjollën”, gjithë përgjigjia jem ka qenë dhe do jetë “nji femër me zemrën që e ka ajo i duhet krejt njerëzve në botë me e pas afër.”

E rrotulloj botën për ty. Na vujmë me pas njerëz t’mirë n’rreth, fatkeqësisht dita ditës po humb mirësia. Por te ti e kam gjetur gjithmonë qetësinë. Faleminderit që t’kam e gëzuar ditëlindjen. T’du shumë e t’paça gjithë. Mos harro, njeriun e fortë e sfidon Zoti, e ti je një prej tyre”, ka shkruar Fifi.

The post Nuk përmbahet, Fifi i bën një dedikim të ëmbël këngëtares shqiptare: “E rrotulloj botën për ty” appeared first on Zonë E Lirë.

Burimi

Loading...