Lifestyle

Nuk njihet! Mediat e huaja ‘turpërojnë’ Loredanën publikojnë foton: Kështu dukej para famës

Loading...

Në datën 8 maj, Loredana u kthye në kryefjalën e mediave të huaja dhe shqiptare. Reperja u arrestua nga policia zviceriane dhe më pas u la e lirë. Ajo mashtori dhe kërcënoi duke zhvatur një çift të moshuarish në Zvicër .

Por akuzat kundrejt saj nga mediat e huaja nuk paskan të sosur. Ditën e esotme, portali gjerman ‘Nau.ch’ ka publikuar foto të Loredanës si ka qenë para famës. 

Në artikullin e ‘Nau.ch’ shkruhet:

Vodhi 700 mijë franga, fansat e reperes e nxjerrin zbuluar me foto para dhe pas famës. Loredana, reperja 23-vjeçare bën një jetë luksi, e lindur në Shqipëri dhe gruaja e reperit shqiptar, u paraqit ditën e djeshme para mediave në Prishtinë. Ku foli për herë të parë mbi akuzat që rëndonin mbi të, ku dha një version të gjithë historisë. 

Foto e publikuar nga media gjermane, Loredana para dhe pas famës.

Në këtë foto të postuar disa herë nga fasat e ‘mërzitur’ të reperes, Loredana shfaqet para se të bëhej e famshme dhe e pasur, ndërkohë në foton tjetër si duket ajo sot, e famshme, pas ndërhyrjeve të saj të bukurisë.

Burimi: Nau.ch

L.K/Dosja.al

The post Nuk njihet! Mediat e huaja ‘turpërojnë’ Loredanën publikojnë foton: Kështu dukej para famës appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani