Sport

Nuk ka surpriza, Messi fiton trofeun e 6-të të ‘Këpucës së Artë’

Loading...

Nuk ka surpriza. Mbappe nuk ka arritur të shënojë pesë gola për të tejkaluar Messin në garën për ‘Këpucën e Artë’ në ndeshjen e fundit të Ligue 1 kundër Reims (3-1) dhe Leo e ka rrëmbyer sërish këtë trofe personal, i gjashti për të. Leo kryeson renditjen historike me dy çmime më shumë se Cristiano […]

Loading...

The post Nuk ka surpriza, Messi fiton trofeun e 6-të të ‘Këpucës së Artë’ appeared first on – News24.

Marre nga Balkanweb

Loading...
SuperDyqani