Lifestyle

Nuk i bëri dhuratë për Shën Valentin, Fero ka dy fjalë për Arbenitën

Loading...

Fero dhe Arbenita janë një prej çifteve më të komentuar të showbiz-it shqiptar, të cilët janë shumë aktivë në rrjetet sociale.

Gjithmonë ata i bëjnë komente njëri-tjetrit nëpër fotot që publikojnë në Instagram, ku së fundmi, ka spikatur përshkrimi që Fero i ka vendosur një fotoje të tij.

“M’fal që për Shën Valentin kom harru me t’ble trëndafila”, ka shkruar Fero krahas fotos së tij, ndërsa Arbenita i ka komentuar disa emoji, duke treguar që nuk i ka pëlqyer ky veprim.

“Herën tjetër zemër”, i është përgjigjur Fero Arbenitës, duke bërë të ditur se këto fjalë janë shkëputur nga projekti i tij i ri muzikor.

The post Nuk i bëri dhuratë për Shën Valentin, Fero ka dy fjalë për Arbenitën appeared first on Zonë E Lirë.

Burimi

Loading...
SuperDyqani