Lifestyle

Nuk do ta besoni kush ka qenë i dashuri i Loredanës para Mozzik

Loading...

Loredana Zefi dhe Shindy, të dy nga Luzerni janë shumë të njohur momentalisht në skenën e repit gjerman.

Loading...

Por, spekulimet po shkojnë deri te dyshimet se të dy këta në të kaluarën ishin më shumë se vetëm kolegë.

Mediat shkruajnë se Loredana dhe Shindy ishin në lidhje.

Këto thashetheme janë dukë qarkulluar tash e një kohë, e Shindy dhe Loredana mund të bashkëpunojnë në të ardhmen mes vete. Madje, kënga e Shindy’s, “Affalterbach”, u dëgjua në një nga videot që postojnë Loredana e Mozzik në Instagram, të dy këta po argëtoheshin me këngët e reperit.

Marre nga Lajm24

Loading...
SuperDyqani