Politike

Nuk do lejojmë zgjedhje në 30 Qershor –

Loading...

Aleatët e Partisë Demokratike vijuan edhe nga Lezha akuzat në adresë të Kryeministrit, se po shkatërron pluralizmin politik në vend, duke ripërsëritur qëndrimin e opozitës, se në 30 Qershor nuk mund të ketë zgjedhje me Edi Ramën Kryeministër.

Loading...

Krerët e partive opozitare theksuan se është i domosdoshëm krijimi i kushteve politike për ngritjen e një qeverie tranzitore dhe njëherazi i bënë thirrje shqiptarëve t’i bashkohen në 25 Maj në protestës kombëtare të radhës, për largimin e Kryeministrit Rama.

Tv Klan

Marre nga TvKlan

Loading...
SuperDyqani