Lajme

“Nuk do harrohet për asnjë çmim”, ish-presidenti reagon pas dhunës ndaj Sait Dollapit –

Loading...


Ish-presidenti, Bujar Nishani ka reaguar pas dhunës dhe shoqërimit që Policia i bëri Sekretarit Organizativ të PD-së, Sait Dollapi.

Nishani thekson se po rikthehen aktet e torturës ndaj opozitës politike sipas tij nga segment krimianal të rekrutuar në Policinë e Shtetit.

Loading...

Marre nga TPZ.al

Loading...
SuperDyqani