Lifestyle

Nudo dhe me këmbët vertikal, vajza e Ornella Muti-t skandalizon publikun (FOTO)

Loading...

ITALI– Fotot artistike që realizon Naike Rivelli, e bija e Ornella Mutit kanë shfaqur reagime tek ndjekësit. Me këmbët lart dhe lakuriq ajo ka postuar disa foto në profilin e saj në Instagram që kanë shokuar ndjekësit.

Ajo e ka justifikuar paraqitjen e saj të pazakontë si një ekspresion artistic, megjithatë shumë pak mund ta kuptojnë artin e saj.

 Sidoqoftë, fotografia e fundit  ka nxitur jo pak diskutime në rrjet. Naike Rivelli, ka specifikuar në mënyrë të përsëritur se si postimet e saj, nganjëherë “të ekzagjeruara” në të vërtetë janë manifestime artistike. Një mënyrë personale kjo e vajzës së Ornella Muti-t, për të parë botën dhe për të sfiduar klishet.

Loading...

E pazakontë dhe pa pikë kompleksi, Naike kurrë nuk ka hezituar të tregojë trupin e saj të zhveshur, shpesh duke marrë pozicione erotike.

Gjysmë e zhveshur dhe me këmbët e ngritura vertikale vetëm me të brendshme ose edhe pa to ja fotot që ndezën rrjetin, të vajzës së Ornella Muti-t.

(R.L/Dosja.al)

The post Nudo dhe me këmbët vertikal, vajza e Ornella Muti-t skandalizon publikun (FOTO) appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani