Lifestyle

“Njerëzit pa tru jetojnë gjatë”, Majlinda Bregu reagon pas lajmeve për martesën e së bijës

Loading...

TIRANË– Ditën e djeshme në median rozë qarkulluan lajmet për një martesë të vajzës së Majlinda Bregut me djalin e Ardian Fullanit, Erik Fullanin.

Menjëherë pas kësaj ish- deputetja e PD-së, Majlinda Bregu ka reaguar me një status në rrjete sociale. Me një shprehje të njohur, duket se Majlinda Bregu i drejtohet dikujt.

“Fakti që kandilët e detit kanë jetuar për 650 milion vjet, pavarësisht se nuk kanë tru, i jep shpresë shumë njerëzve,”- shkruan ish-ministrja e Integrimit.

Loading...

Ndoshta ky reagim i Majlinda Bregut ka lidhja  me lajmet që qarkulluan ditën e djeshme ndaj së bijës, por mund të jetë dhe një thumbin ndaj dikujt!

Postimi i Majlinda Bregut në rrjete sociale.

(R.L/Dosja.al)

The post “Njerëzit pa tru jetojnë gjatë”, Majlinda Bregu reagon pas lajmeve për martesën e së bijës appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani