Lifestyle

Një urim si i Getoarit për Marinën do të ishte një ëndërr për çdo vajzë

Loading...

TIRANË– Bukuroshja e ekranit, Marina Vjollca sot feston ditën e saj të lindjes, por nuk mund të mungonte dhe një urim i veçantë nga bashkëshorti i saj Getoar Selimi.

Reperi Kosovar është shumë i rezervuar në publik, por në këtë ditë të shënuar ai ka vendosur ta surprizojë bashkëshorten e tij me anë të një mesazhi publik ku i uron ditëlindjen.

“Ditëlindja jote është rilindje për mua ..Gëzuar e shtrenjta ime”,- shkruan reperi në statusin e tij në Instagram.

Ai ka postuar foton e setit të fundit të realizuar nga Marina Vjollca, që mesa duket i ka pëlqyer shumë. Moderatorja sigurisht është ndjerë e përkëdhelur nga ky dedikim dhe i është përgjigjur me fjalë zemre.

Loading...

“Ti je i shtrenjti im… Të dua!”- shkruan Marina Vjollca nën dedikimin e bashkëshortit të saj.

Urimi i Getoar Selimit për Marina Vjollcën.

(R.L/Dosja.al)

 

 

The post Një urim si i Getoarit për Marinën do të ishte një ëndërr për çdo vajzë appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani