Lifestyle

Një gjest prekës, Capital T shtron iftar për 310 persona

Loading...

Reperi i njohur shqiptar, Capital T, ka bërë një gjest të madh gjatë ditës së djeshme, duke shtruar iftar për 310 persona.

Kjo ka ndodhur në strehimoren që është në menaxhim të shoqatës “Jetimat e Ballkanit”, ndërsa hoxhë Halil Kastrati ka bërë të ditur gjestin emocionues të reperit.

“Me Trim Ademi, Capital T. Trimi sot e dhuroj Iftarin per 310 persona ne kuzhinen tone si dhe ishte bashke me ne ne Iftar. Zoti e shperblefte”, shkruan Halil Kastrati. Gjithashtu, edhe Capital ka postuar disa foto nga pjesëmarrja e tij në këtë iftar.

The post Një gjest prekës, Capital T shtron iftar për 310 persona appeared first on Zonë E Lirë.

Burimi

Loading...
SuperDyqani