Aktualitet

Një fëmijë në protestën e opozitës, me flakadanë në dorë i mituri del përpara policëve (Video)

Loading...

TIRANË– Në protestën e opozitës ndodhet edhe një fëmijë. Ai është filmuar teksa bën xhiro me një flakadan në dorë që nxjerr zjarr dhe tym.

I veshur me një mushama të verdhë, fëmija që duket qartë që është i mitur lëviz përpara rreshtit të parë të efektivëve.

Loading...

Ndërkohë opozita po zhvillon pasditen e sotme, protestën e 5-të kombëtare për rrëzimin e qeverisë Rama. Opozita kërkon largimin e qeverisë, ndërkohë që më 11 maj, nuk mungoi dhuna dhe përplasjet mes policisë dhe protestuesve.

(f.m/dosja.al)

The post Një fëmijë në protestën e opozitës, me flakadanë në dorë i mituri del përpara policëve (Video) appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani