Lifestyle

Një fëmijë në familjen e reperit Noyzi, “Vajzë apo djalë”? –

Loading...


Është  një ndër personazhet më të klikuar në media rozë për këngët që i kthehen në hite por dhe për jetën private.

Përmes një postimi në rrjete sociale reperi Noizy jap lajmin e mirë që do bëhet dajë për herë të dytë.

Noizy është baba i një vajze që quhet Leandra dhe është shumë i dhënë pas fëmijëve këtë reperi e tregon dhe nga fotot e videot e publikuara me mbesën në rrjete sociale.

Lajmi që do të bëhet dajë për herë të dytë e ka lumturuar pa masë reperin ku ka ndarë me ndjeksit foton e një torte ku shihen të vizatuara dy këmbë fëmijësh njëra blu tjetra rozë duke e shoqëruar me shkrimin: “Vajzë apo djalë? Dajë për herë të dytë “

Loading...

Marre nga TPZ.al

Loading...
SuperDyqani