Lifestyle

Një bashkëpunim ‘eksploziv’ mes Encës dhe këngëtarit të tallavasë po vjen! Ja cili është ai

Loading...

TIRANË– Se Enca Haxhia do të realizonte një videoklip me këngëtarin e muzikës tallava, askujt nuk i kishte shkuar mendja! U diskutua gjatë se kush do të ishte pjesë e bashkëpunimit në këtë klip.

Të gjithë ndjekësit hidhnin variante të ndryshme, por asnjërit nuk i shkoi mendja për Muharrem Ahmetin.

Enca më në fund e ka treguar se dy këngëtarët do të sjellin këngën e tyre të parë bashkë. “Hajde” pritet të publikohet nesër rreth orës 17:00 dhe me siguri do të thyejë rrjetin.   

Loading...
Postimi i Enca Haxhisë në InstaStory.

    

(R.L/Dosja.al)  

 

The post Një bashkëpunim ‘eksploziv’ mes Encës dhe këngëtarit të tallavasë po vjen! Ja cili është ai appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani