Lifestyle

Një bashkëpunim ‘eksploziv’ mes Encës dhe këngëtarit të tallavasë po vjen! Ja cili është ai –

Loading...


Se Enca Haxhia do të realizonte një videoklip me këngëtarin e muzikës tallava, askujt nuk i kishte shkuar mendja! U diskutua gjatë se kush do të ishte pjesë e bashkëpunimit në këtë klip.

Të gjithë ndjekësit hidhnin variante të ndryshme, por asnjërit nuk i shkoi mendja për Muharrem Ahmetin.

Enca më në fund e ka treguar se dy këngëtarët do të sjellin këngën e tyre të parë bashkë. “Hajde” pritet të publikohet nesër rreth orës 17:00 dhe me siguri do të thyejë rrjetin.

Loading...

Marre nga TPZ.al

Loading...
SuperDyqani