Lifestyle

Nis merkato televizive? Juli Krisafi largohet nga A2 CNN, ofertë më e mirë apo pakënaqësi…

Loading...

E njohëm në Top Channel, dhe më pas u largua për ekranin e A2 CNN. Është spikerja bjonde Juli Krisafi, e cila është larguar pak ditë më parë nga ekrani i A2.

Burime për Dosja.al bëjnë me dije se gazetarja ka dorëzuar dorëheqjen më datë 22 prill.
Ajo la Top Channel në shtator të vitit 2018, për t’ju bashkuar ekipit të A2 CNN.Por duket se planet nuk kanë shkuar siç pritej. Ende s’ka arsye pse ajo është larguar nga Tv, pa u mbyllur ende sezonit, por burimet sqarojnë se shkak është bërë mospërputhja e ideve mes Kristafit dhe stafit drejtues të televizionit.

Loading...

Me mbylljen e sezoneve televizive, mbetet të shohim kush do të jetë televizioni që do të rrëmbejë bjonden bukuroshe.

F.G/L.K/Dosja.al

 

The post Nis merkato televizive? Juli Krisafi largohet nga A2 CNN, ofertë më e mirë apo pakënaqësi… appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani