Lifestyle

Nga jeta e një modeleje/ ‘Jam shumë e bukur për lidhje’, jeta larg setit fotografik: Më duan sa të mbarojnë punë

Loading...

Nënë e dy fëmijëve, modelja Jenna Thompson ka rrëfyer për herë të parë se çfarë do të thotë të jesh e bukur dhe e lakmuar nga shumë burra, por mos të kesh mundësi të kesh një lidhje.

Ajo u shpreh se është shumë e vështirë të kesh një lidhje serioze me dikë kur je shumë e bukur.

“Unë mendoj se i frikësoj meshkujt. Unë duket se tërheq meshkujt që duan vetëm një gjë. Njerëzit mendojnë se do mbarojnë punë me mua dhe kjo është e vetmja gjë që duan. Askush nuk më sheh për dicka më serioze”,- u shpreh modelja, nënë e dy fëmijëve në emisionin “This Morning Today”.

Loading...

Edhe pse disa nga komentet ishin pozitive, disa prej tyre e paragjykonin se kjo nuk ishte aspak e hijshme për një nënë.

L.K/Dosja.al

The post Nga jeta e një modeleje/ ‘Jam shumë e bukur për lidhje’, jeta larg setit fotografik: Më duan sa të mbarojnë punë appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani