Lifestyle

Nga burgu, Stresi bën urimin e veçantë për Lulzim Bashën në ditëlindjen e tij

Loading...

Reperi i njohur shqiptar, Stresi, prej disa muajsh ndodhet në burg dhe ende nuk është liruar, ndonëse ka marrë një përkrahje të madhe nga Keisi, bashkëshortja e tij dhe nga familja.

Mirëpo, pavarësisht se ndodhet brenda, Stresi shpeshherë ka publikuar disa postime në Instagram, ku ka dhënë mesazhe për fansat e tij.

Sot për reperin është një ditë e veçantë sepse babai i tij, Sali Lushaj, feston ditëlindjen dhe po sot, ka ditën e lindjes dhe kryetari i PD, Lulzim Basha.

Loading...

Duke publikuar një foto të të dyve krah njëri-tjetrit, Stresi i ka uruar ata në këtë ditë të veçantë.  “Sot dy persona të rëndësishëm festojnë ditëlindjen. Ju uroj edhe 100 vite të tjera! Gëzuar dhe mos u dorëzo!!”, përfundon Stresi.

The post Nga burgu, Stresi bën urimin e veçantë për Lulzim Bashën në ditëlindjen e tij appeared first on Zonë E Lirë.

Burimi

Loading...
SuperDyqani