Lifestyle

Nevina Shtylla pozon me këmbën ngritur, aktori i Portokallisë kap detajin dhe i bën komentin EPIK (FOTO) –

Loading...


Moderatorja, Nevina Shtylla ka ndarë një pozë me ndjekësit, por aktorit të Portokallisë, Ledio Lakos i kapi syri një detaj.

Nevina, e veshur me një palë paliçeta të kuqe, me këmbën të ngritur dhe mbështetur në një shtyllë është shkrirë së qeshuri nga komenti i Ledios.

“Nevina Shtylla je mbështetur në shtyllë?”- shkruan Ledion Lako në foton e moderatores.

Me këtë detaj, aktori i humorit e bëri Nevinën të shkrihet së qeshuri: “I kam fiksim hahahahaha”.

Loading...

 

Marre nga TPZ.al

Loading...
SuperDyqani