Lajme

‘Në 21 janar nuk pati dhunë’/ Shikoni pamjet (VIDEO) –

Loading...


Sipas Edi Ramës, protesta e djeshme e opozitës nuk mund të krahasohet me 21 janarin, pasi atëhere nuk u përdor dhunë si në protestën e fundit.

Nuk është vënë zjarri në derën e Kryeministrisë në atë kohë, mund të jetë hedhur ndonjë kapsollë se në atë kohë nuk ishin as të ndaluara. Por nuk më rezulton mua, që edhe një makinë e djegur andej. Nëse do kishte zjarr këtu selia e PS do ishte djegur në atë kohë”, u shpreh Rama.

Po ju sjellim disa pamje të transmetuara nga mediat ndërkombëtare për 21 janarin, ditë kur protesta e mbajtur nga opozita e atëhershme e drejtuar nga Rama pati akte të njëpasnjëshme dhune dhe përdorimi zjarri.

Marre nga TPZ.al

Loading...
SuperDyqani