Lajme

Ndiqni LIVE protestën e katërt kombëtare të opozitës –

Loading...


Qindra mijëra protestues të opozitës kanë nisur të mblidhen përpara ndërtesës së Kryeministrisë.

Me flamur kombëtar dhe të Partisë Demokratike, protestuesit po mblidhen në Bulevardin Dëshmorët e Kombit.

Me thirrje “Rama Ik”, “E duam Shqipërinë si gjithë Evropa” apo “Shqiptarët e bashkuar kanë për të fituar”, protestuesit e opozitës po zhvillojnë sot protestën e 4 kombëtare.

Shumë prej protestuesve janë të pajisur me kundra gaz.

Loading...

Marre nga TPZ.al

Loading...
SuperDyqani