Histori njerëzore

Nasim Haradinaj jep detaje për Tahir Zemajn gjatë kohës së luftës, tregon çka i thanë komandantët kur erdhi në Kosovë

Loading...


Ish Komandanti i Koshares, Nasim Haradinaj, përmes një postimi në Facebook ka reaguar ndaj librit “Kështu foli Tahir Zemaj”.

Ai ironizon me Zemajn, teksa thotë se kur erdhi në Papaj, nuk qëndroi me ish ushtarakët dhe kolegët e tij në Koshare.

Loading...

Gjithashtu, Haradinaj thotë se duhet të pyeten komandantët e Koshares që sot janë gjallë, që të tregojnë se çfarë i thanë Tahir Zemajt.

Postimi i plotë:

Qe de, për këtë thojnë: Budallën mos e d'vet se të kallxon vet…!!
Po……

Burimi

Loading...
SuperDyqani