Sport

Munishi: Dolën të sakta parashikimet që u thanë para ndeshjeve

Loading...

Ismet Munishi i ka komentuar dyshimet dhe akuzat për kurdisje të ndeshjeve të mesjavës në IPKO Superligën e Kosovës në futboll.

Dyshimet dhe akuzat për kurdisje të ndeshjeve të mesjavës në IPKO Superligën e Kosovës në futboll kanë bërë bujë të madhe.

E për këtë temë ka folur edhe trajneri i njohur kosovar, Ismet Munishi, i cili në emisionin “Favorit” në T7 ka thënë se ka preferuar ta shohë ndeshjen Prishtina – Trepça ’89 para ndeshjeve tjera, për të cilat thotë se u kryen ashtu siç ishte parashikuar para fillimit të tyre.


Kujtojmë se pas largimit nga Vëllaznimi, Munishi ka mbetur pa skuadër, derisa mbetet të shihet nëse në një të ardhme të afërt do të angazhohet sërish.

Loading...

Burimi

Loading...
SuperDyqani