Kuriozitete

Moti sot, vranësira dhe reshje shiu

Loading...


Sipas Meteoalb, vendi do të vijojë me vranësira të dendura dhe reshje shiu deri në orët e pasdites ku më pas pritet një përmirësim gradual të motit ku kthjellimet dhe vranësirat do të jenë dominante.

Loading...

Ndërsa nata do të vijojë me kthjellime dhe vranësira të herëpashershme.

Temperaturat do të luhaten nga 5 gradë Celsius në 22 gradë Celsius Era do të fryjë me shpejtësi 30 km/h duke shkaktuar në det dallgëzim 2 ballë.

Marre nga TPZ.al

Loading...
SuperDyqani