KOSOVA Lajme

Moti sot në Shqipëri – GazetaBlic

Loading...

Kontinenti Evropian vazhdon të jetë në aktivitetin e të nxehtit nga shkretëtira sahariane e cila po jep impakt në territorin e Shqipërisë duke mbajtur temperatura të larta.

Për sot moti do të jetë me kthjellime dhe shtim të vranësirave në zonat malore ku nuk përjashtohet mundësia e reshjeve të lokalizuara në mesditë.

Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi 10-15 m/sek në bregdet.

Loading...

Valëzimi i forcës 4 me lartësi vale 0,5–1,5 metër në det të hapur.

Marre nga GazetaBlic

Loading...
SuperDyqani