Histori njerëzore

Momenti kur Donald Trump afrohet te Vlora Çitaku për ta përshëndetur dhe ulet pranë saj

Loading...


Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku, ka njoftuar se ka qenë e ftuar mbrëmë në iftarin e organizuar nga presidenti i SHBA-ve, Donald Trump, përcjellë “Bota sot”.

Loading...

Ajo në rrjetin e saj social Facebook, ka publikuar edhe një video, ku shihet presidenti amerikan që afrohet për ta përshëndetur dhe pastaj ulet pranë saj.

Çitaku ka bërë të ditur se presidentit Trump i ka folur për Kosovën gjatë asaj darke./Botasot

Burimi

Loading...
SuperDyqani