Aktualitet Lajme

Mjeti del nga rruga; vdes shoferi, plagoset i biri

Loading...

Një aksident me pasojë vdekjen dhe plagosjen e pasagjerit ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Loading...

Marre nga Top Channel

Loading...
SuperDyqani