Aktualitet

Mjeku ndez polemikë: Do shtohen meshkujt gej, do jenë më të bukur e me fizik të fortë

Loading...

TIRANË– Doktor Myftar Barbullushi ka krijuar goxha polemika në rrjet teksa flet për komunitetin LGBT.

Me anë të një statusi në Facebook, duke iu referuar disa studiuesve, Barbullushi e cilëson si krejt normale orinetimin homoseksual, duke shpjeguar se ai është një instikt natyral.

“Përtej metaforës, me kalimin e viteve varianti “gej” nuk është çudi edhe të dominojë. Nëse kjo është e vërtetë, gjithmonë e më shumë njerëz do të kenë një tendencë homoseksuale, por duke qënë më të fortë e më të bukur fizikisht. Dhe, çka është më e rëndësishme, më të aftë për riprodhim siç natyra kërkon për të egzistuar,”-shkruan doktori. 

Postimi i plotë:

(k.m/dosja.al)

The post Mjeku ndez polemikë: Do shtohen meshkujt gej, do jenë më të bukur e me fizik të fortë appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani