Aktualitet

Meta thirrje protestuesve: Ruani qetësinë, jo dhunës ndaj efektivëve

Loading...

TIRANË– Presidenti i Republikës, Ilir Meta u ka bërë thirrje protestuesve që të ruajnë qetësinë. Ai shprehet që të mos ushtrohet dhunë ndaj efektivëve dhe njerëzve.

Loading...

Jam duke ndjekur me shumë shqetësim protestën e opozitës dhe u kërkoj të gjithëve të ruajnë qetësinë, të evitojnë aktet e dhunës dhe konfrontimet, që mund të shkaktojnë lëndime në njerëz dhe dëme ndaj institucioneve,– shkruan Meta në një status në Facebook.

(f.m/dosja.al)

The post Meta thirrje protestuesve: Ruani qetësinë, jo dhunës ndaj efektivëve appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani