Lifestyle

Mes njerëzve të zemrës, Eli Fara merr surprizën e madhe në mes të Frankfurtit/ Video

Loading...

Këngëtarja e njohur shqiptare, Eli Fara, ka festuar ditën e djeshme 52 vjetorin e lindjes së saj në Frankfurt, ku ka treguar se i kanë përgatitur një darkë mes miqsh dhe familjarësh.

Nëpërmjet disa videove të publikuara në Instastory, Eli ka treguar momentin kur një djalë i sjellë tortën e ditëlindjes dhe të gjithë të ftuarit i këndojnë këngën.

“Frankfurt, gëzuar ditëlindjen për mua. Kohë me familjen”, ka shkruar Eli në këtë video, ndërsa vajza e saj Marina e ka uruar nëpërmjet një postimi në Instagram.

View this post on Instagram

Shpirt i motres tii 🥰❤❤❤🎂🎂🎂🎂 @elifaramari te behesh 100 vjet mam te dua ❤🥰🥰🥰

A post shared by MarinaFara (@marinafara.new.official) on May 21, 2019 at 2:22pm PDT

The post Mes njerëzve të zemrës, Eli Fara merr surprizën e madhe në mes të Frankfurtit/ Video appeared first on Zonë E Lirë.

Burimi

Loading...
SuperDyqani