Lifestyle

Mes luksit, Rita Ora poston foto nga avioni privat. Nëna e saj bën komentin tipik shqiptar

Loading...

MBRETËRI E BASHKUAR – Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora e veshur me një kostum chic, ka pozuar pranë avionit të saj privat me të cilin bën udhëtime të herëpashershme, por Vera Ora e ka kritikuar për diçka. Me sa duket Rita Ora ka harruar punët e shtëpisë.

“Ndalo Rita, harrove të lash enët këtë mengjes”, -shkruan nëna e saj Vera Ora.

Prindërit e këngëtares nuk e harrojnë kurrë origjinën e tyre. Madje së fundmi kanë blerë dhe një super vilë luksoze në Prishtinë pamjet e së cilës ishin ato të një keshtjelle ëndrrash (Lexo këtu).

Loading...

(R.L/Dosja.al)

Postimi i këngëtares, Rita Ora dhe komenti i nënës së saj.

(R.L/Dosja.al)

 

The post Mes luksit, Rita Ora poston foto nga avioni privat. Nëna e saj bën komentin tipik shqiptar appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani