Sport

Merr formë ‘Arena Kombëtare’ po realizohet një nga stadiumet më të bukur në Evropë

Loading...

Nëpërmjet një njoftimi në “Facebook”, anëtari i Komitetit Ekzekutiv në FSHF, Arben Dervishaj, i cili është përgjegjës për investimet dhe infrastrukturën në këtë institucion, ka ndarë me miqtë e tij, një pjesë nga fasada e stadiumit “Arena Kombëtare”, që është duke u ndërtuar në kryeqytet.

Dervishaj e ka cilësuar këtë impiant modern si një nga stadiumet më të bukura në Europë.

“Po merr forme Arena Kombetare. Ja nje pjese e fasades. Me te vertete po realizohet nje nga stadiumet me te bukura ne Europe”, shkruan Dervishaj në “Facebook”.


Burimi

Loading...
SuperDyqani