Lifestyle

Meghan lindi fëmijën një javë më parë, ish bashkëshorti i saj bën veprimin që askush se priste

Loading...

Plot një javë më parë, Princi Harry dhe Meghan Markle u bënë prindër për herë të parë të një vogëlushi, emri i së cilit është Archie.

Gjatë këtyre ditëve, çifti mbretëror i janë gëzuar ardhjes së bebushit të tyre, i cili është komentuar shumë në media.

Por vetëm një javë pas lindjes së djalit, ish bashkëshorti i Meghan, Trevor, ka vendosur që të eci me jetën e tij dhe mbrëmjen e djeshme është rimartuar.

Sipas “Daily Mail”, Trevor është martuar me Tracey Kurland, një trashëgimtare milionere, ndërsa ceremonia e tyre ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Loading...

Trevor i propozoi për martesë Traceyt në verën e vitit të kaluar, ndërsa ai me Meghan u martuan në 2011 dhe u divorcuan në 2013.

The post Meghan lindi fëmijën një javë më parë, ish bashkëshorti i saj bën veprimin që askush se priste appeared first on Zonë E Lirë.

Burimi

Loading...
SuperDyqani