Lifestyle

Me paketën në vendin intim, Oriola Marashi ‘tërbon’ ndjekësit me fotot e radhës

Loading...

Oriola Marashi po ecën me ritme të shpejta drejt një suksesi të padiskutueshëm si modele. Ajo vetëm para pak kohësh u pa të merrte pjesë në pasarelat e markës prestigjioze “Guess”, ku shkëlqeu.

Por, modelja është gjithmonë afër ndjekësve me fotot e videot që poston herë pas here.

Modelja, oriola Marashi.

Veshur me një kostum sportive, me tuta të shkurtra dhe barkun jashtë, ajo ka nxjerrë në pah belin e saj të hollë dhe të pasmet bombastike. Ajo që vihet re është dhe paketa e xigares që është ngecur dikur në pjesën intime.

Loading...
Modelja, Oriola Marashi.

(R.L/Dosja.al)

 

 

The post Me paketën në vendin intim, Oriola Marashi ‘tërbon’ ndjekësit me fotot e radhës appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani