Lifestyle

“Më mirë e çmendur se ku*vë”, ish-kunata bën për një lek Kendall Jenner

Loading...

Kendall Jenner po përballet tashmë me disa akuza mjaft të forta nga ish-kunata e saj. modelja ka nisur një tjetër lidhje pas ndarjes me basketbollistin Ben Simmons. Edhe i dashuri i saj aktual Kyle Kuzma është basketbollist dhe kaq ka mjaftuar që ish-kunata e saj të nisë thumbimet.

Nuk do doja kurrë të bëhesha e famshme që dal me sportistë. Imagjino të kalosh një ligë. Jo vetëm skuadër, një LIGË. Më mirë të jem e çmendur sesa kuçkë,”- shkruan Liv, motra e Simmons.

Loading...

Një fans ka ndërhyrë në komente dhe ka shkruar: Ti po i bën diss Kendallit? Ben Simmons a mund t’i thuash motrës tënde ta mbylli gojën”.

Unë nuk përmenda emra por kujt t’i djeg le ta mbajë,”– ja kthen Liv.

(f.m/dosja.al)

The post “Më mirë e çmendur se ku*vë”, ish-kunata bën për një lek Kendall Jenner appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani