Lifestyle

Me këmbët e hapura mbi jaht, Franceska Jaçe tërbon meshkujt

Loading...

Modelja super seksi Françeska Jaçe nuk di të ndalet me fotot super seksi që poston në rrjete sociale .

Modelja seksi së fundmi ka postuar një foto në rrjete sociale ku tërbon imagjinatën e meshkujve  nga jahti me këmbët e hapura.

Krahas fotos seksi modelja shkruan: Në oqeanin e saj të ëndrrave ajo lundroi veten si Mbretëresha e oqeanit.

Loading...
Françeska Jaçe

Jaçe nuk nguron të ndaj foto me ndjeksit e saj në rrjete sociale  nga pushimet luksoze.

Në foton e publikuar nga modelja nuk kanë munguar dhe komentet negative, ku e pyesin këngëtaren nëse ka kapur ndonjë biznesmen qe bo kto pushime luksoze.

Kujtojm se modelja së fundmi ka shkëlqyer në klipin e reperit Capital T,  ku dukej super seksi.

(D.K/Dosja.al0

The post Me këmbët e hapura mbi jaht, Franceska Jaçe tërbon meshkujt appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani