Lifestyle

Më dha xhaketën e tij –

Loading...


Nëse ndiqni modelen Oriola Marashin në rrjetet sociale me siguri nuk ju ka shpëtuar miqësia e ngushtë që ajo ka me fotografin Endrit Mërtiti.

Madje në shumë raste mes tyre nuk mungojnë deklaratat e dashurisë, ashtu siç mund të shprehen për dikë të shtrenjtë.

Ditën e sotme Oriola e ka kujtuar njeriun e saj të zemrës me anë të një fotoje të shkrepur para dy vitesh, ku Endriti shihet teksa e puth Marashin.

“Më dha xhaketën e tij,”- shkruan Marashi krahas fotos ku dyshja shihen krah njëri-tjetrin dhe mjaft të buzëqeshur.

Marre nga TPZ.al

Loading...
SuperDyqani