Lifestyle

Me bikini dhe këmbën ngritur, Olta Gixhari si lë vend fantazisë. ‘E masakrojnë’ me komente: Bullicë

Loading...

Aktorja, Olta Gixhari duket se po shijon pushimet larg Shqipërisë, në një vend me diell. Ajo është shfaqur me bikini të zeza dhe me një pozicion sensual nuk i ka lënë vend fantazisë. Me këmbën mbi një litar dhe rripat e recipetave të ulur, aktorja ka provokuar ndjekësit.

Megjithatë jo të gjithë i kanë komplimentuar hiret e saj. Shumë fansa janë treguar kritik duke i thënë se nuk është në formën e duhur e disa të tjerë e kanë ofenduar nëpërmjet komenteve.

“Bullicc, trupin ma të keq në botë e paske”,-i shkruan një ndjekëse.

Komente në postimin e Olta Gixharit.

Jo, jo, jo trupi ka dal si plak këtu”,– i shkruan një tjetër.    

Loading...
Komente në postimin e Olta Gixharit.

Megjithatë aktorja ka zgjedhur të mos replikojë me ndjekësit, por të vazhdojë të shijojë pushimet plot diell.

Olta Gixhari, aktore.

(R.L/Dosja.al)

The post Me bikini dhe këmbën ngritur, Olta Gixhari si lë vend fantazisë. ‘E masakrojnë’ me komente: Bullicë appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani